Eden Wipes Nedir?

Eden Wipes

Eden Wipes Nedir?

Eden Wipes™ tazelik, temizlik ve bakım için yeni standarttır. Her ünite sızdırmaz, geri dönüştürülebilir bir ambalaj içinde bulunmaktadır ve içerisinde doğal bambu liflerinden imal edilmiş,biyolojik olarak parçalanabilen ve 5 tonluk basınçla sıkıştırılmış kuru halde hap şeklinde mendil bulunmaktadır.

Mendiller, kabın ortasından aşağı doğru bastırılarak aktive edilir ve bu sayede tabletin içindeki sıvı ile sıkıştırılmış mendil karışmaya başlar. Aktive edildikten sonra, Eden Wipes™ mendil açılır ve kullanıma hazır hale gelir.

Çantanızda, valizinizde, hareket halindeyken veya evde, Eden Wipes™ her zaman ihtiyacınız olan her yerde.

% 100 geri dönüştürülebilir plastik ambalaj malzemeleri / Kanserojen Olmayan /Kompost dostu / 12 haftalık doğal biyobozunur mendil

Aşındırıcı olmayan / % 100 Doğal Elyaf / Geri Dönüştürülebilir / Doğal aşındırıcı Olmayan Ovma Eylemi / 4 saniyelik aktivasyon süresi / Araba, seyahat, iş, alışveriş, okullarda kullanıma uygundur. Çok kuru değil, çok ıslak değil

Bugün, dünyada 40 ülkede, senede 50 milyon adetlik tüketim

Eden Wipes tekli tablet ıslak mendilimizle evlerinize, doğumgünlerinize, düğünlerinize ve her türlü etkinliğinize konuk oluyoruz. Hoş kokusu, insan ve çevre dostu % 100 geri dönüştürülebilir yapısıyla ve bambu liflerinden imal edilen mendilimizin ipeksi hissiyle keyifli anlarınıza dokunan bu ürünle davetlerinizde veya hediye olarak verdiğiniz dostlarınızda çok farklı bir deneyim yaşatmaya hazır olun.

  • Kapsülün ortasına basınız
  • Mendilin özel sıvısını emmesi için bekleyiniz.
  • Mendili kapsülden çekin, sıkıştırılmış mendili açın.
  • Ve size özel ıslak mendiliniz kullanıma hazır.

Size özel imal edilen ürünleriniz 24 saat içerisinde kargoda!

Her türlü soru ve önerileriniz için her gün müşterilerinin yanındadır. Çünkü birlikte çalışarak ilerlemek, tek başına ilerlemekten daima daha iyidir!

Bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır.

© 2018 Eden Wipes Tüm Hakları Saklıdır.