Hakkımızda

Hakkımızda

Eden Grup™, Promosyon Ürünleri ve Ambalajlama sektörlerinde hizmet vermek üzere 2002 yılında kuruldu.

Kurulduğumuz günden itibaren, mutlu müşteriler yaratmak için var gücümüzle çalışıyor, sektörde takip edilen öncü firma kimliğimizi korumaya ve daima geliştirmeye önem veriyoruz.

Grup faaliyetlerimiz başladığından beri turizm, petrol, gıda, ilaç, kozmetik gibi birçok sektörün ulusal ve uluslararası oyuncularına hizmet verdik. Bugüne kadar tüketicilerin beğenisine sunduğumuz sayısız üründen sonra sizler için geliştirdiğimiz yeni konsept ürün “Eden Wipes tekli tablet ıslak mendil” ile evlerinize, doğum günlerinize, düğünlerinize ve her türlü etkinliğinize konuk oluyoruz.Bambu liflerinden imal edilen Eden Wipes™ mendilin, hoş kokusu, insan ve çevre dostu % 100 geri dönüştürülebilir yapısı ve ipeksi hissi ile keyifli anlarınızda, davetlerinizde veya hediye ettiğiniz dostlarınızda çok farklı deneyimler yaşatmasına hazır olun.

Ürünle tanıştıktan sonra keyifli tecrübelerinizi ve önerilerinizi bizlerle paylaşmanızdan memnuniyet duyarız. Eden Wipes™ tekli tablet ıslak mendil ile evlerinize, doğum günlerinize, düğünlerinize ve her türlü etkinliğinize konuk oluyoruz. Bambu liflerinden imal edilen Eden Wipes™ mendilin, hoş kokusu, insan ve çevre dostu % 100 geri dönüştürülebilir yapısı ve ipeksi hissi ile keyifli anlarınızda, davetlerinizde veya hediye ettiğiniz dostlarınızda çok farklı deneyimler yaşatmasına hazır olun.

Size özel imal edilen ürünleriniz 24 saat içerisinde kargoda!

Her türlü soru ve önerileriniz için her an sizlerin yanınızdayız. Çünkü birlikte çalışarak ilerlemek, tek başına ilerlemekten daima daha iyidir!

Sitemiz bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır.

© 2018 Eden Wipes Tüm Hakları Saklıdır.